TERMO TELA YAPIŞTIRMA PRESLERİMİZ

GI.EMME.PI, tekstil ve diğer üretim süreçleri için uygun Sürekli Termo Yapıştırıcı Kaynaştırma Preslerini mühendisler ve üretir. İtalya'nın kuzeyindeki Gallarate kasabasında kurulan GI.EMME.PI, aşağıdakilerin üretiminde kullanılan Tela Yapıştırma Preslerini işliyor:

  • Gömlek yakaları ve manşetleri
  • Takım elbise, palto, kemer ve maskeler (KKD)
  • Otomotiv endüstrisi için yapıştırma presleri

Sürekli Termo Yapıştırıcı Kaynaştırma işlemi, termoplastik reçineye ısı ve basınç uygulanarak elde edilir ve bu, kumaşlara daha fazla mukavemet ve sağlamlık verir.

Müşterilerimiz kumaş bağlama prosedürü sırasında güvenilirlik ve kalite talep ediyor, makinelerimizin performansı 1968'den beri dünya çapında takdir görüyor.

 

1968'den beri Termo Tela Presler

Türünün ilki İtalya'da ve ardından dünyanın geri kalanında; Şirketimiz 60'lı yılların sonlarından beri Sürekli Termo Yapıştırıcı Tela Yapıştırma Presleri üretiminde uzmanlaşarak faaliyet göstermektedir.

GI.EMME.PI.’nin müşterileri arasında gömleklik, giyim üretimi ve otomotiv endüstrisinde pazar liderleri bulunmaktadır.

Model yelpazemiz, ağır hizmet tipi büyük ölçekli üretim makinelerinden küçük, ancak aynı derecede güvenilir preslere kadar uzanır. Ayrıca belirli modellerde, gelişmiş üretim performansı için otomatik boşaltma sistemleri sunuyoruz.

Üretim tesisi ve genel merkez, Malpensa Uluslararası Havaalanı'nın bitişiğinde ve Milano'nun 40 km kuzeyinde Gallarate, Varese'de bulunmaktadır.

Tüm modellerimiz hakkında daha fazla bilgi ve teknik detay için lütfen satış ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size gerekli tüm bilgileri hızlı bir şekilde sunmaktan memnuniyet duyarız.

 

Haber bültenimize kaydolun

Gizlilik Politikasını kabul ediyorum

Copyright © 2021. GI.EMME.PI. di Provasoli M.F.S. Snc - via Cappuccini, 40/D - 21013 Gallarate (VA) - Tel. +39 0331 797313 / Fax 0331 1832212 - P.IVA 01602380121.
Cookie Policy / Privacy

All Rights Reserved - Designed by SWI - Siti Indicizzati